versaExpress_rf-6401

Ploter drukujący – Druk wielkoformatowy

 

arSter jest również drukarnią wielkoformatową. Drukujemy w technologii solventowej atramentami ekologicznymi.
Bardzo dużą wagę przykładamy do jakości prac oraz do jak najkrótszych terminów realizacji.

Oferujemy zarówno samą usługę druku, jak również gotowe produkty – bannery, roll-upy, naklejki, itp – od projektu, przez produkcję
aż po dystrybucję. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – niezobowiązująco odpowiemy na wszelkie pytania oraz przygotujemy wycenę pracy.

 

 

 

Ploter tnący – Precyzyjne wycinanie wydruków

 

Oferujemy nasze usługi w zakresie wycinania liter, cyfr, znaków firmowych, piktogramów itp. z folii samoprzylepnych PCV, odblaskowych, fluorescencyjnych, folii do piaskowania, do druku na tkaninach, szablonowych. Folia samoprzylepna po wycięciu daje nam niesamowite możliwości wykorzystania jej w napisach reklamowych, szyldach, służy do oklejania samochodów, witryn sklepowych, tablic informacyjnych i ostrzegawczych, drogowskazów oraz wielu innych zastosowań.

 

 

 

 

Nadruki flex – idealne rozwiązanie przy małych nakładach

 

Nie ma żadnych dodatkowych kosztów związanych z np. przygotowaniem matryc czy zaprogramowaniem hafciarki. Nadają się do wykonywania na materiałach wykonanych z bawełny, poliestru, mieszanek bawełny i poliestru oraz poliestru i akrylu. Specjalne odmiany folii doskonale trzymają się również nylonu oraz materiałów rozciągliwych.

 

 

 

 

Frezarka CNC – niezliczone możliwości

 

Zajmujemy się obróbką 2D, 2,5D oraz 3D. Nasza firma posiada specjalistyczny ploter frezujący produkcji polskiej o bardzo sztywnej konstrukcji pozwalający na frezowanie w materiałach takich jak drewno, aluminium, mosiądz, miedź, brąz, MDF, oraz wszelakiego rodzaju tworzywach sztucznych.