Promocje

 

Okleimy Twój samochód już od 150zł netto

 

Mobilna reklama na samochodzie, to skuteczna forma reklamy – dzięki pokonywanej trasie możesz dotrzeć do klienta, nie będąc ograniczony czasem i miejscem w którym się znajdujesz (w porównaniu np. z tradycyjnym billboardami), a dodatkowo jest opłacalna ze względu na koszt jej produkcji.

Zaletą mobilnej reklamy na samochodzie jest również jej trwałość.  Jest to możliwe, dzięki specjalnej warstwie zabezpieczającej UV, która chroni wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi.

 

 

 

 

 

Wydrukujemy dla Ciebie baner już za 30zł netto za metr kwadratowy

 

Banery reklamowe są bardziej wyrafinowaną formą plakatu. W porównaniu z plakatem, baner reklamowy (wielkoformatowy, baner PCV) jest odporny na niepogodę, wytrzymały nawet przy silnym wietrze czy uciążliwym deszczu. Proponujemy tanie banery reklamowe, których jakość gwarantuje zadowolenie naszych klientów.

 

 

 

 

 

 

Zaprojektujemy oraz wydrukujemy dla Ciebie roll-up już od 260zł netto

 

Rollupy są nowoczesnymi systemami wystawienniczymi, rollupy są idealnym medium do prezentacji oferty Twojej firmy. Każdy z rollupów wykonany jest z aluminium, grafika zwinięta jest w kasętę co w znaczym stopniu ułatwia transport w nowoczesnej i eleganckiej torbie transportowej. Nasze rollupy to estetyczny i efektowny wygląd, duza mobilność oraz łatwy i szybki montaż.

 

 

 

 

Zaprojektujemy oraz wykonamy dla Ciebie stronę internetową już od 1900zł netto

 

Proponujemy kompleksowe wykonanie dla Państwa nowoczesnej, responsywnej strony internetowej wraz z systemem zarządzania treścią CMS.
Dodatkowo oferujemy administrowanie strony po jej wykonaniu. Cena strony zależy między innymi od jej złożoności oraz ilości podstron.

 

 

Facebook